Zapisy na warsztaty teatralne!

Weź udział w intensywnych – trzydniowych warsztatach i podejmij dyskusję na temat zdrowia psychicznego. Twoje przemyślenia będą stanowić bazę do dramatu, który wspólnie napiszemy podczas zajęć!

Chcemy stworzyć bezpieczną przestrzeń do rozmów, spotykania się i wspólnej pracy. Czujemy, że głos młodych wciąż nie jest brany pod uwagę i zbyt często bagatelizowany nawet w sprawach, które Cię bezpośrednio dotyczą. Chcemy również z Tobą porozmawiać o zdrowiu psychicznym, samotności i niezrozumieniu w dobie Internetu. Wychodząc od badań i tekstu „Miłość w czasach zarazy” Janusza Schwertnera wspólnie zastanowimy się co wpływa na stan psychiczny jednostki i jak profilaktycznie dbać o zachowanie wewnętrznej równowagi.

Twoje przemyślenia i doświadczenia będą stanowić bazę do dramatu, który razem wspólnie będziemy pisać podczas zajęć. Następnie nagramy go w formie czytania performatywnego i wrzucimy na Youtuba!

Warsztaty odbędą się w dniach 31.07-02.08 (piątek- niedziela) od 10:00 – 17:00,
w budynku Fundacji RC zlokalizowanej przy Grunwaldzkiej 5 w Gdańsku.

ZAPISY: https://app.evenea.pl/event/jestemsam/
ZAPISY NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/286886769258448/

  • Projekt adresowany jest dla młodzieży w wieku 13-18 lat.
  • Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY. Projekt został dofinansowany w ramach Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego ze środków Miasta Gdańska.